home   • contact   • harta site  
Utilizator:
Parola:
Acum este Sâm 16 Dec 2017 8:08

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Probleme pe traseul 121
MesajScris: Lun 01 Feb 2010 13:23 
Neconectat

Deschid acest topic pentru ca nu am reusit sa postez sau sa deschid topic nou in sectiunea cu acest nume.
Personal, folosesc zilnic traseul 121 administrat de UNISTIL. As dori sa stiu unde anume trebuie sa depun o plangere in legatura cu acest traseu/aceasta firma, dar as dori ca aceasta plangere sa aiba si un ecou. Intrebarea mea este: daca fac o pangere la RATP, este de competenta acestei institutii sa rezolve plangerea mea sau este nevoie sa depun plangerea direct la UNISTIL? De cate plangeri este nevoie pentru a se schimba ceva, pentru ca vorbesc in numele unui grup destul de mare de utilizatori ai rutei 121? Astept cu interes raspunsul dvs.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Probleme pe traseul 121
MesajScris: Joi 04 Feb 2010 14:21 
Neconectat

Te duci direct la sediul Unistil din Tudor Vladimirescu,dar tin sa te previn ca nu va avea nici un fel de ecou plingerea ta vizavi de transportul administrat de Unistil.

Sus

MesajScris: Joi 04 Feb 2010 14:41 
Neconectat
RATP Iasi

Vă puteți adresa direct SC Unistil SRL, cu sediul în str. Splai Bahlui nr. 32, tel. 0232-260007 sau RATP Iași - depuneți sesizarea la registratura regiei, în str. Silvestru nr. 5 sau o trimiteți prin e-mail la adresa sesizari@ratp-iasi.ro, urmând să fie transmisă mai departe către SC Unistil SRL.

Sus

MesajScris: Vin 05 Feb 2010 12:14 
Neconectat

Am trimis o sesizare la RATP si am formulat o plangere si la UNISTIL. Astept o reactie, dar din pacate si eu sunt pesimista in ce priveste eventuale rezulatate.....

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ]